Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mod podświetlenia zegarów - wersja light

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez K_Popiel
    Trochę poczytałem i mam pytanie, wymieniałem ostatnio led'a w przycisku opuszczania i podnoszenia lewy tył /miałem czerwoną diodę a wszystkie zielone/ i zamontowana dioda świeci o wiele za jasno Czy ktoś zna dokładnie jakie są dokładnie zastosowane diody do podświetlenia wnętrza, jaki dokładnie typ lub chociażby jaka jasność ?
    Na pierwszej stronie w opisie znalazłem takie info na temat tych diod:

    *Diody powinny mieć wymiar 3,5mm x 2,8mm obudowa bez soczewki, światłość ok 200 mcd, kąt ok 100 st lub wiecej
    *PLCC2 lub oznaczenie 13xx to jest typ obudowy - bez soczewki o kacie swiecenia ok 120 st, tylko tyle.

    ...są to diody montowane w zegarach, ale wydaje mi się, że identyczne jak w przełącznikach sterowania :P

    Komentarz


    • Czytałem ten opis, miałem na myśli że może ktoś zna dokładny typ diod jakie są zamontowane, dzięki za zainteresowanie
      // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
      ------------------------------------------------------

      Komentarz


      • Zamieszczone przez K_Popiel
        Trochę poczytałem i mam pytanie, wymieniałem ostatnio led'a w przycisku opuszczania i podnoszenia lewy tył /miałem czerwoną diodę a wszystkie zielone/ i zamontowana dioda świeci o wiele za jasno Czy ktoś zna dokładnie jakie są dokładnie zastosowane diody do podświetlenia wnętrza, jaki dokładnie typ lub chociażby jaka jasność ?
        Jeżeli świeci zbyt jasno to wystarczy wstawić w szereg rezystor o odpowiedniej wartości. Na początek daj ok 200om.
        czasami dłubię w CB radiach

        Komentarz


        • K_Popiel, przyjedz na trójmiejskiego spota to ci dam kilka ori diod
          Daniel

          Komentarz


          • No to będę się musiał wybrać
            // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
            ------------------------------------------------------

            Komentarz


            • Zamieszczone przez lilo
              K_Popiel, przyjedz na trójmiejskiego spota to ci dam kilka ori diod
              To te ori diody masz od gościa ze sklepu do którego wysłałeś mi link? :P Bo nie wiem konkretnie, które byłyby idealnie takie jak ori

              Komentarz


              • RUMBA, te ori diody mam z kilku szkodników którym zmieniałem oświetlenie
                Daniel

                Komentarz


                • A biale diody ktos namierzyl o mniejszej ilosci luxow niz te z allegro. Bo one sa bardzo jasne
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • Maicroft, Mam swój sposób aby zmniejszyć ich intensywność , podklejam zwykłe kartki papieru , jak podkleimy podwójnie to jest git .
                    Tu przykładowa fotka Forum - Octavia Club Polska
                    Daniel

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Maicroft
                      A biale diody ktos namierzyl o mniejszej ilosci luxow niz te z allegro. Bo one sa bardzo jasne
                      Te z Allegro z tego co pisze mają tej światłości 200mcd, to oryginał ile ma dla porównania?

                      Komentarz


                      • potrzebuje foto O1 z białym podświetleniem i niebieskimi wskazówki, ma ktoś może tak zrobione?
                        Fabryka Barw :]

                        Czarna O1 rs-line tdi
                        Srebrna O2 Scout

                        DACAR.team

                        Komentarz


                        • Arti_r1, a nie czasem Tomaszek ma takie podświetlenie?
                          RENT COMPLEX

                          DACAR.team

                          Komentarz


                          • Arti_r1, Forum - Octavia Club Polska
                            Daniel

                            Komentarz


                            • ooo dzięki wielkie lilo Masz może gdzieś foto jak wygląda cała deska?
                              Andrzeju rozmawiałem z Tomkiem i on tak właśnie nie ma, bo też mi tak coś się wydawało że miał
                              Fabryka Barw :]

                              Czarna O1 rs-line tdi
                              Srebrna O2 Scout

                              DACAR.team

                              Komentarz


                              • Tomek ma odwrotnie
                                Życie jest piękne
                                ...... tylko ludzie to ...

                                Komentarz


                                • lilo w najbliższym czasie przymierzam się do zmiany podświetlenia a wyczaiłem, że kozacko sobie zrobiłeś te wskazówki (świecące cały czas) więc pomyślałem, że przy okazji też sobie coś takiego zapodam tylko nie wiem jak i chciałbym spytać jak to ogarnąłeś.
                                  Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                                  Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Arti_r1
                                    Masz może gdzieś foto jak wygląda cała deska?
                                    :niewiem

                                    [ Dodano: Czw 19 Kwi, 12 22:56 ]
                                    Kejup, wyizolowałem cały układ podświetlenia wskazówek za pomocą cienkiej tekturki na którą przykleiłem diody i poprowadziłem nowe kabelki fotki z modzenia wskazówek ma Marbab
                                    Daniel

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez lilo
                                      RUMBA, te ori diody mam z kilku szkodników którym zmieniałem oświetlenie
                                      hmm hmm

                                      [ Dodano: Czw 19 Kwi, 12 23:03 ]
                                      Zamieszczone przez Arti_r1
                                      potrzebuje foto O1 z białym podświetleniem i niebieskimi wskazówki, ma ktoś może tak zrobione?
                                      hyba McGan
                                      Sebastian
                                      Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                      Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                      Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                      Wczasy nad morzem - klik

                                      Komentarz


                                      • lilo THX!
                                        Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                                        Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                                        Komentarz


                                        • ma pytanko czy ktos zmieniłby mi podświtlenie w o1 odpłatnie lub pomógł by mi jakoś to zrobić? w warszawie, lub okolicach

                                          Komentarz


                                          • Zmieniłem dzisiaj podświetlenie w swojej O1 przed FL. Ogólne wrażenia ok, ale nie obeszło się bez niespodzianek... Byłem przekonany, że podświetlenie tarcz poziomu paliwa i temp płynu jest osobno, a po rozebraniu okazało się, że jest wspólne ze wskazówkami. No nic, nie chciałem robić druciarstwa więc małe tarcze sobie odpuściłem. Poza tym wszystko ok. Zmieniłem także środek przełącznika świateł, podświetlenie awaryjnych, podgrzewania szyby, przycisk wlewu paliwa, przyciski od szyb na panelu kierowcy i wyjąłem żarówkę informującą o włączonych światłach bo mnie wkurzała :P
                                            Czerwony kolor na tarczach zegarów jest wg mnie trochę zbyt krwisty, ale nie chciałem już zmieniać tej barwy żeby ładnie komponowało się z resztą. Poniżej foto z efektem prac zrobione w nocy. Może komuś się przyda przy wyborze koloru u siebie

                                            ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                                            Komentarz


                                            • czy ktoś o okolicach Katowic jest w stanie zmodzic podświetlenie zegarów w O2.

                                              nico21 nie odpisuje na PW/gg tez zero kontaktu

                                              chodzi mi o taki wyglad



                                              jak jest ze wskazówkami ? trzeba by wymienic na czerwone czy to też podświetlenie ?

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Mr0czny
                                                jak jest ze wskazówkami ? trzeba by wymienic na czerwone czy to też podświetlenie ?
                                                wystarczy zmienić diody i wskazówki będą czerwone
                                                Załączone pliki
                                                Sebastian
                                                Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                                Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                                Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                                Wczasy nad morzem - klik

                                                Komentarz


                                                • Panowie!

                                                  Potrzeba mi fotki rozebranego licznika z O2 - pomoze ktos? :szeroki_usmiech Im wiecej tym lepiej
                                                  Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                  Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                  ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                  TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                  Komentarz


                                                  • misiek^wro, Z czym masz problem :?: Może obejdzie się bez fotek
                                                    Daniel

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X